PROGRAM ROZBUDOWY
DLA NOWYCH FIRM 2017


Uzyskaj od £5,000 do £30,000 inwestycji na rozwój swojej firmy

Twój partner do sukcesu

Kim jest B&F?

Od 2005 roku, Business and Finance Services (B&F Services) specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług w zakresie przedsiębiorczosci dla małych i średnich przedsiębiorstw. W przeciągu ostatniej dekady, pomogliśmy ustanowić ponad 3,000 firm oraz rozbudować ich działalność w całej Europie, a zwłaszcza w Anglii.

Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych i kompetentnych osób, które są expertami w swoich dziedzinach. Jesteśmy ambitni i pracowici, ale przede wszystkim jesteśmy pasjonatami tego, co robimy. W ten sposób zapewniamy, że jakość naszych usług spełnia indiwidualne wymagania każdego naszego partycypanta w programie rozbudowy dla  nowych firm. 

Nasze zaangażowanie i doświadczenie w tworzeniu przedsiębiorstw to główne powody, dla których warto z nami współpracować. Oferujemy wszystkim naszym zaakceptowanym uczestnikom programu, niezawodną i przyjazną współpracę, zapewniając, że wszystkie pytania będą rozpatrywane szybko i w profesjnalny sposób. Nasze usługi są zawsze na najwyższym poziome, a ich celem jest Twoja satysfakcja i zadowolenie.

B&F Program Rozbudowy dla Nowych Firm

Firma B&F opracowała specjalny Program Rozbudowy dla Nowych Firm zawierający wszystkie najważniejsze informacje potrzebne ambitnym przedsiębiorstwom, aby przetrwać i rozwijnąć się na rynku w Anglii.

Wiemy, że możemy znacznie przyśpieszyć ustanowienie i rozbudowę małych i średnich nowych przedsiębiorstw poprzez innowacyjne podejście. Ta pewność została zbudowana na naszym doświadczeniu w pomaganiu firmom stać się ukształtowanymi, prężnie rozwijającymi sie przedsiębiorstwami. Dlatego – będziemy pracować tylko z najbardziej ambitnymi i zaangażowanymi zespołami, aby wykreować jakościowe przedsiębiorstwa, które zmaksymalizują zwrot inwestycji.

Otrzymanie miejsca w B&F Programie Rozbudowy dla Nowych Firm jest bardzo konkurencyjne. Z setek firm, które chcą dołączyć do naszego unikalnego Programu, wybierzemy tylko 20 najwybitniejszych przedsiębiorstw z wysokim potencjałem, aby odnieść sukces. (Wiecej informacji można znaleźć w naszym ‘Hormonogramie’ poniżej). Niezbędnym czynnikiem przedsiębiorstw są ludzie, którzy je tworzą. Szukamy zmotywowanych zespołów z silnym zbiorem podstawowych wartości i zasad. B&F wymaga pełnego poświęcenia czasu i energii. Nasze motto ceni współpracę i współdziałanie, a także konkurencję. Zapewniamy determinację, odwagę i ciężką pracę, ale również domagamy się tego samego w zamian. Tak więc, nie myśl o sprawianiu wrażenia – spraw je! (Wiecej informacji o ‘Procesie Aplikacyjnym’ można znaleźć poniżej).

Mentorowanie to nasza pasja! Dlatego oferujemy unikalną możliwość współpracy i inwestycji w wysokości od £5,000.00 and £30,000.00 w zamian za do 30% części udziałów w Twoim przedsiębiorstwie. Każde przedsiębiorstwo będzie rozpatrzone osobno i na tej podstawie procent udziałów będzie oceniony i uzgodniony. Jako Twój osobisty mentor, zapewnimy wsparcie, przedstawimy odpowiednich partnerów dla Twojego przedsiębiorstwa i zmotywujemy Cię do osiągnięcia pełnego potencjału w Twoim przedsiębiorstwie.

B&F Program Rozbudowy dla Nowych Firm koncentuje się głównie na indywidualnej działalności. Takie podejście gwarantuje spersonalizowane i efektywne rozwiązania okrojone na Twoje potrzeby biznesowe.

Rożnorodność naszych usług specjalnie przystosowanych do Twoich potrzeb może obejmować:

 • Mentorowanie;
 • Generowanie kontaktów;
 • Projektowanie stron internetowych;
 • Miejsca działalności;
 • Fundusze i inwestycje;
 • Marketing;
 • Usługi księgowe; oraz
 • Porady prawne.

 

Obiecujemy, że zapewnimy rzetelne i uczciwe, ale przede wszystkim najlepsze usługi jakie możemy, ponieważ Twoje przedsiębiorstwo będzie również naszym.

Harmonogram

Grudzień 2016 – Luty 2017

 • 1
  image

  1 Grudnia 2016, 11.00am

  Otwarcie systemu aplikacji o Program Rozbudowy dla Nowych Firm.

 • 2
  image

  31 Stycznia 2017, 11.00am

  Zamknięcie systemu aplikacji o Program Rozbudowy dla Nowych Firm; Aplikacje nadesłane po tym termie nie będą zaakceptowane.

 • 3
  image

  14 Lutego 2017 – 21 Lutego 2017

  Oferty rozmów kwalifikacyjnych zostaną rozesłane oraz rozmowy kwalifikacyjne zostaną przeprowadzone.

 • 4
  image

  do 24 Lutego 2017

  Oferty Programu Rozbudowy dla Nowych Firm zostaną złożone poprzez email dla zaakceptowanych przedsiebiorstw.


Proces Aplikacyjny

 

KONTAKT 

Napisz do nas, aby otrzymać wiecej  informacji oraz Formularz Zgłoszeniowy.


 • 68 King William St, City of London, London EC4N 7DZ, United Kingdom
 • 020 3637 6137

Napisz do nas